• 0850 218 79 00
  • info@ldigroup.com.tr

Hakkımızda

“Bağımsızlığımıza geri döndüğümüzde, LDI Group kendine amaçlarının yolunu açıyor: Avrupa'da tekstil üretimi, otomotiv endüstrisi ve aynı zamanda ekspres taşımacılık / premium sevkiyat sektörlerinde önemli bir nakliye oyuncusu olmak.
Bağımsız olmak, hizmetlerimizin ve müşterilerimiz ve ortaklarımızla olan ilişkilerimizin kalitesini yükseltmek zorunda olduğumuz anlamına gelir.
Son olarak, bağımsız olmak aynı zamanda yenilik yapma zorunluluğudur. Müşterilerimize ve ortaklarımıza benzersiz bir nakliye deneyimi sunmak için yeni hizmetler, yeni hatlar, yeni ürünler ve yeni ortaklıklar geliştirmeye devam edeceğiz.
En iyiye dönüş !!!! " 

 

CHRISTOPHE BOSSONNET

CEO - Président Directeur Général

 

 

 

Son 7 yıldır Dimotrans renkleri altında olmaktan gurur duyan Polonya, Macaristan, Bulgaristan, Romanya, Makedonya ve Kazakistan'daki iştiraklerimiz , müdürleri Christophe BOSSONNET'in dürtüsü altında yeni bir varlık altında yeniden toplanma kararı aldı: LDI Group . Yeni sloganımız
" En iyiye dönüş" , bize LDI varlığının uluslararası karayolu taşımacılığında Orta ve Doğu Avrupa'da Fransız lideri olduğunu ve bu bölgelerde hala önemli bir oyuncu olduğunu hatırlatıyor.
Ekspres / premium taşımacılığı (taksi) unutmadan, tekstil, otomotiv endüstrisi ve kozmetik / ilaç uzmanlığımızın 3 ana sektörüdür.
Yurtdışı ve Mağrip faaliyetleri ile sağlam bir ortaklık çerçevesinde yürütülmektedir.DIMOTRANS GRUBU , hizmet yelpazemizi tamamlayın.
Ekiplerimiz hizmetinizdedir ve en kısa sürede sizinle tanışmaktan veya tarafınızdan talepler almaktan memnuniyet duymayı ummaktadır.

En iyiye geri dön
LDI grup ekibi

Paylaş :